SVEN JONSON. Olja på duk.

SVEN JONSON. Olja på duk.
2694972. SVEN JONSON. Olja på duk.

"Madonna". Signerad och daterad -47. 41x33 cm.

Mindre ytslitage.

Sven Jonson (1902–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Sven Jonson (1902–1981)

Antal besök: 649