ERIC RHÖNNSTAD. Sommarlandskap, olja på masonite, signerad Eric Rhönnstad.

269477. ERIC RHÖNNSTAD. Sommarlandskap, olja på masonite, signerad Eric Rhönnstad.

61 x 73 cm.

Repa i oljan.

Eric Rhönnstad (1909–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

61 x 73 cm.

Repa i oljan.

Eric Rhönnstad (1909–1980)

Antal besök: 988