STOLAR 10 st, empire, 1800-talets första hälft.

269440. STOLAR 10 st, empire, 1800-talets första hälft.

Ryggbricka med dekor av fransk lilja och gotiska bågar.
Mönstrad klädsel.
Märkta med blyerts på insida ram.

Slitage, fläckar, färgbortfall, enstaka avslag, sprickor. Renoverade, kompletterade, senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mönstrad klädsel.

Antal besök: 1 516