SNAPPSGLAS, PLUNTA, 1800-talets första hälft.

269431. SNAPPSGLAS, PLUNTA, 1800-talets första hälft.

Plunta med glas, 1800-talets första hälft
Plunta, höjd 21 cm
Glas, höjd 8,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plunta, höjd 21 cm
Glas, höjd 8,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 845