TRÄDGÅRDSLYKTOR, 2 st, gjutjärn, japansk modell, 1900-talets andra hälft.

269424. TRÄDGÅRDSLYKTOR, 2 st, gjutjärn, japansk modell, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 37 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 37 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 5 975