SYSKRIN, kurbitsmålat, 1900-talets första hälft.

269369. SYSKRIN, kurbitsmålat, 1900-talets första hälft.

Längd 40, bredd 30, höjd 63 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 500