SERIETIDNINGAR, Kalle Anka, mestadels 1950-tal.

269368. SERIETIDNINGAR, Kalle Anka, mestadels 1950-tal.

1952: nr 5, nr 7
1953: nr 4, nr 10, nr 12
1955: nr 6, nr 12
1956: nr 4
1957: nr 5, nr 15, nr 17
1958: nr 20
samt
5 st tidningar utan omslag, lösa framsidor till nr 11/1952, nr 8/1955, nr 9/1955, nr 7/1956, nr 7/1958, 3 lösa baksidor.

Omfattande slitage och skador. Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

1952: nr 5, nr 7
1953: nr 4, nr 10, nr 12
1955: nr 6, nr 12
1956: nr 4
1957: nr 5, nr 15, nr 17
1958: nr 20
samt

Antal besök: 971