MANDAU, med Langgei Puai, Borneo.

269364. MANDAU, med Langgei Puai, Borneo.

Skulpterat fäste i ben. Längd inkl balja 63 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 2 068