KAFFESERVISDELAR, 34 st, Karlskrona Porslinsfabrik och Thomas, Tyskland.

269361. KAFFESERVISDELAR, 34 st, Karlskrona Porslinsfabrik och Thomas, Tyskland.

Karlskrona moccaservis
6 kaffekoppar, höjd 4,5 cm
6 kaffefat, diameter 12,5 cm
Thomas, Bavaria
6 kaffekoppar, höjd
6 kaffefat, diameter 13 cm
Ostämplat porslin
10 assietter, diameter 15,5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karlskrona moccaservis
6 kaffekoppar, höjd 4,5 cm
6 kaffefat, diameter 12,5 cm
Thomas, Bavaria
6 kaffekoppar, höjd
6 kaffefat, diameter 13 cm
Ostämplat porslin

Bruksskick.

Antal besök: 823