HUGO ÖFVERSTRÖM. Sågverk vid en bäck, olja på duk, signerad.

269309. HUGO ÖFVERSTRÖM. Sågverk vid en bäck, olja på duk, signerad.

65 x 78 cm.

Hugo Öfverström (1900–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 78 cm.

Hugo Öfverström (1900–1973)

Antal besök: 1 212