SKRIVBORD, ek, jugend, tidigt 1900-tal.

269290. SKRIVBORD, ek, jugend, tidigt 1900-tal.

Fem lådor, metallbeslag. Höjd 75, längd 122, bredd 65 cm.

Slitage, skiva med fläckar och märken, en nyckelskylt saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 420