KONSTNÄRSDOCKA, vinyl samt stoppad kropp, Maja Bill-Buchwalder, Sigikid. 2000-tal.

269286. KONSTNÄRSDOCKA, vinyl samt stoppad kropp, Maja Bill-Buchwalder, Sigikid. 2000-tal.

Rött hår i pippilotter samt stickad klänning och skor i skinn. Längd 57 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 2 192