FIGURINER, 2 st, porslin, Holzer-Kjellberg Friedl, Arabia.

269285. FIGURINER, 2 st, porslin, Holzer-Kjellberg Friedl, Arabia.

Höjd 6 cm.

Bruksslitage, 2 små nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 6 cm.

Bruksslitage, 2 små nagg.

Antal besök: 860