TOMTAR, 5 st keramik, Heissner, Västtyskland. 1900-talets mitt.

269270. TOMTAR, 5 st keramik, Heissner, Västtyskland. 1900-talets mitt.

Höjd 3 - 20,5 cm.

Bruksslitage. Liten, liggande tomte med färgförbättrad nagg på luvan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 3 - 20,5 cm.

Antal besök: 1 940