COMMODORE C 64, med spel. 1980-tal.

269259. COMMODORE C 64, med spel. 1980-tal.

Bandspelare, dator, 2 st joysticks, div kablar samt spel. Användarhandbok medföljer.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 374