HÄNKELKRUS, 4 st, stengods, 3 st märkta Rörstrand.

269252. HÄNKELKRUS, 4 st, stengods, 3 st märkta Rörstrand.

Höjd ca 13,5 - 28 cm.

Slitage, tillverkningsdefekter. Enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 13,5 - 28 cm.

Antal besök: 723