VERSAILLES, ETT PAR, FRANSKFÄRGADE TRYCK.

2692369. VERSAILLES, ETT PAR, FRANSKFÄRGADE TRYCK.

av J. Rigaud 26cm x 48cm, ramstorlek 37,5 cm x 60,5 cm.

allmänt slitage, några slag och repor på ramarna, lite räv, blekning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 349