soffbord/sidobord, teak, 1960-tal.

2692360. soffbord/sidobord, teak, 1960-tal.

Soffbord/sidobord, teak, 1960-tal. Glaserat soffbord i teak med fyra koniska ben och en rektangulär bordsskiva med konkava böjda ändar, H.47cm, L.133cm, W.48cm.

Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, några mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 353