MANCHETTKNAPPAR, 1 par samt VIGSELRING, guld 18k, ca 12,7 gram.

269230. MANCHETTKNAPPAR, 1 par samt VIGSELRING, guld 18k, ca 12,7 gram.

Manschettknappar med monogramgravyr "GF". Ring, storlek 20.

Bruksslitage, mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, mindre repor.

Antal besök: 1 150