SKULPTUR/GASARMATUR föreställande tomte med facklor, tidigt 1900-tal.

269218. SKULPTUR/GASARMATUR föreställande tomte med facklor, tidigt 1900-tal.

Tomte i brons.
Höjd tomte ca 55 cm
Diameter kåpa ca 73 cm.

Slitage och skador. Delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tomte i brons.
Höjd tomte ca 55 cm
Diameter kåpa ca 73 cm.

Antal besök: 767