RAGNHILD NORDENSTEN. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad och daterad 1944.

26920. RAGNHILD NORDENSTEN. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad och daterad 1944.

33 x 41 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 41 cm.

Antal besök: 2 705