PISTOL, 1800-tal.

PISTOL, 1800-tal.
2691810. PISTOL, 1800-tal.

Längd 26 cm.

Säkring för hane och eldstål fungerar halv och helspänn, skador på trä. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!
2691810. PISTOL, 1800-tal.

Längd 26 cm.

Antal besök: 879