SPELBORD, 1900-talets början.

SPELBORD, 1900-talets början.
269086. SPELBORD, 1900-talets början.

Uppvikbar lös skiva. Bordslåda invädigt klädd i grön filtduk för spel. Bredd/längd med utfällt skiva, 82 x 86 cm. Höjd 77 cm.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken.

Antal besök: 663