SERVIS, 35 delar, Rosen Thal.

SERVIS, 35 delar, Rosen Thal.
2690513. SERVIS, 35 delar, Rosen Thal.

11st fat diameter ca 24 cm
11st fat diameter ca 24 cm djupa
11st fat diameter ca 21 cm
2st uppläggningsfat bredd ca 22 cm.

repor samt nagg kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

11st fat diameter ca 24 cm
11st fat diameter ca 21 cm

Antal besök: 432