MATSALSGRUPP, 5 delar, Calmare nyckel, Carl Malmsten.

269046. MATSALSGRUPP, 5 delar, Calmare nyckel, Carl Malmsten.

Bord samt 4 stolar. Bord, längd 130, bredd 100, höjd 80 cm. Stolar med sits i ljus textil. En iläggsskiva tillkommer.

Bruksslitage. Mindre repor samt stötmärken på ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 620