KOPPARFÖREMÅL, 6 delar, delvis Krögarhuset.

2690431. KOPPARFÖREMÅL, 6 delar, delvis Krögarhuset.

4 kastruller med lock, varav 2 st Krögarhuset. Diameter ca 15-21 cm.
1 såskastrull, diameter ca 11 cm.
1 traktörpanna, diameter 17 cm.

Bruksslitage. Märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Märken, repor.

Antal besök: 302