PARTI PORSLIN, 5 delar, bl a ballerina, Nao, Spanien.

269001. PARTI PORSLIN, 5 delar, bl a ballerina, Nao, Spanien.

Ballerina, höjd 13,5 cm, stämplad Nao
Ankpar, höjd 13 cm, stämplad Metzler & Orloff, Tyskland
Kvinna med ankor, höjd 20 cm, stämplat med Krönt S
Vas, höjd 20 cm
Blomsterflicka, höjd 24 cm, signerad PF.

Ankan i kvinnofamn, avslag näbb
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, höjd 20 cm

Bruksskick.

Antal besök: 758