KNIV, Finland 1900-tal.

KNIV, Finland 1900-tal.
2689827. KNIV, Finland 1900-tal.

Knivbladets längd 7 cm. Totalmått med balja 18 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 338