TAKLAMPA, möjligen Orrefors, 1940/50-tal, total höjd ca. 57 cm.

268981. TAKLAMPA, möjligen Orrefors, 1940/50-tal, total höjd ca. 57 cm.

Kupa i glas.

Bruksslitage. Färgbortfall på stomme.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kupa i glas.

Antal besök: 2 392