STEN DUNÉR. "Blå stenen", Krita/blyerts, signerad och daterad.

2689631. STEN DUNÉR. "Blå stenen", Krita/blyerts, signerad och daterad.

Signerad Sten Dunér, daterad 1981.
Bildmått 49 x 34 cm.
Rammått 67 x 52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 49 x 34 cm.
Rammått 67 x 52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 400