BORDSUPPSATS, nysilver och glas, GAB, Stockholm, tidigt 1900-tal.

268948. BORDSUPPSATS, nysilver och glas, GAB, Stockholm, tidigt 1900-tal.

Skålens diameter 26,6, höjd 35 cm.

Svärtat silver, samt bortfall vid ena handen, ytskador på figurinen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 943