KOPPARFÖREMÅL 2 st, kaffekanna och munkpanna, 1800-tal.

268937. KOPPARFÖREMÅL 2 st, kaffekanna och munkpanna, 1800-tal.

Större kaffekanna, höjd inkl handtag 32 cm, diam 32 cm.
Munkpanna på fötter.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Munkpanna på fötter.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 890