FAT, tenn, Arboga 1700-tal.

FAT, tenn, Arboga 1700-tal.
268930. FAT, tenn, Arboga 1700-tal.

Diam 43 cm.

Slitage, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diam 43 cm.

Slitage, repor, fläckar.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 206