KROCKETSPEL, 1900-tal.

KROCKETSPEL, 1900-tal.
268926. KROCKETSPEL, 1900-tal.

Låda med 4 klubbor, 4 klot, 4 pinnar och 10 metallbågar.

Bruksslitage. Repor. Smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 741