BROSCHER, 6 delar, silver, 1900-tal.

2689026. BROSCHER, 6 delar, silver, 1900-tal.

6 st broscher i silver med material som emalj, pärlemor samt sten.
2 delar ej stämplade. Syratestade för silver.
Mått från. ca 32-80mm

Bruttovikt: ca 66g.

Bruksslitage, repor, något lösa i broschnål förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått från. ca 32-80mm

Bruttovikt: ca 66g.

Antal besök: 613