LARS JAENSSON. Ljusstake, smide, Kalmar Hemslöjd.

2688711. LARS JAENSSON. Ljusstake, smide, Kalmar Hemslöjd.

Höjd 4,5 cm, bredd 16 cm.
Stämplad signatur.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 4,5 cm, bredd 16 cm.
Stämplad signatur.

Slitage, repor.

Antal besök: 1 115