FÅTÖLJ "ARI", Arne Norell.

268839. FÅTÖLJ "ARI", Arne Norell.

Stomme i fjäderstål med dyna klädd i svart läder.
Modellen formgiven år 1966.

En senare rem samt några remmar med skador, klädsel med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modellen formgiven år 1966.

Antal besök: 3 567