PALL, rokokostil, 1900-tal.

PALL, rokokostil, 1900-tal.
268818. PALL, rokokostil, 1900-tal.

Rödplysch.
Längd 73, bredd 32, höjd 51 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rödplysch.

Bruksslitage.

Antal besök: 597