KIKARE, 2 st, Tasco & Expert.

KIKARE, 2 st, Tasco & Expert.
2688079. KIKARE, 2 st, Tasco & Expert.

7x35mm, Tasco, Zip focus 4000 140M/1000M.
8x40, Expert, nr 6640.
I fodral.

Bruksslitage, smuts, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

8x40, Expert, nr 6640.
I fodral.

Bruksslitage, smuts, repor.

Antal besök: 466