ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, tyg av William Morris, 1900-tal.

2688051. ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, tyg av William Morris, 1900-tal.

Sitthöjd ca 42, rygghöjd ca 100 cm.

Slitage. Tyg med slitage/skador vid främre del av sits.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 989