PÄLS, Ozelot, Leopardus pardalis, storlek ca 42, 1960-tal.

2687705. PÄLS, Ozelot, Leopardus pardalis, storlek ca 42, 1960-tal.

Dubbelbröstad med krage. Märkt med etikett från Ateljé Päls AB i Nyköping.

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 276