CIGARETTEUI samt snusdosa, 3 delar, silver.

2687574. CIGARETTEUI samt snusdosa, 3 delar, silver.

Snusdosa med dekor, svenska importstämplar samt förgylld insida.
Mått: ca 9.5x5.5x2cm
Cigarettetui, datumgravyr på insidan av locket.
Mått: ca 8.5x7.5x1cm
Cigarettetui, troligtvis ungersk, gravyr på insidan av locket.
Mått: ca 8x5.3x1cm.

Vikt: ca 314g.

Bruksslitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: ca 9.5x5.5x2cm
Mått: ca 8.5x7.5x1cm
Mått: ca 8x5.3x1cm.

Vikt: ca 314g.

Bruksslitage, bucklor.

Antal besök: 377