STOLAR, 5 st, pinnmodell, Edsbyverken 1962.

268714. STOLAR, 5 st, pinnmodell, Edsbyverken 1962.

Märkta.

Slitage, repor och färgbortfall, skador, senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkta.

Antal besök: 1 333