ARMBAND samt ÖRHÄNGEN, 925 sterling silver samt bergskristall, K-E Palmberg, Alton samt Taxco, Mexico. 1960-tal. Vikt 50 gram.

268704. ARMBAND samt ÖRHÄNGEN, 925 sterling silver samt bergskristall, K-E Palmberg, Alton samt Taxco, Mexico. 1960-tal. Vikt 50 gram.

Stämplade.
Armband, diameter 6,5 cm, bredd 4,5 cm.
Örhängen 3,5 x 2,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplade.
Örhängen 3,5 x 2,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 767