KULO GREEN. Olja på pannå, "Sjöboda Almenäs" signerad Kulo, daterad 44.

268695. KULO GREEN. Olja på pannå, "Sjöboda Almenäs" signerad Kulo, daterad 44.

Signerad a tergo. 44x50 cm.
Kulo GREEN (1913-1972).

Visst slitage.

Kulo Green (1913–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad a tergo. 44x50 cm.
Kulo GREEN (1913-1972).

Visst slitage.

Kulo Green (1913–1972)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 640