TENNFÖREMÅL mm, GAB, Just mfl. 1900-tal.

26869. TENNFÖREMÅL mm, GAB, Just mfl. 1900-tal.

Saltkar mm
Skålens längd ca 25 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Saltkar mm
Skålens längd ca 25 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 203