SMYCKEN, 8 delar, silver, 1900-tal.

26868. SMYCKEN, 8 delar, silver, 1900-tal.

Armband, Teka, längd ca 19,5 cm.
Broscher mm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Broscher mm.

Brukslitage.

Antal besök: 934