RÖKSET, 3 delar, tenn, 1900-tal.

2686375. RÖKSET, 3 delar, tenn, 1900-tal.

Höjd 11-12, längd 7-19 cm.

Bruksslitage med gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11-12, längd 7-19 cm.

Bruksslitage med gravyr.

Antal besök: 209