OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, "The chase", signerad Mortimer.

268636. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, "The chase", signerad Mortimer.

58 x 48 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

58 x 48 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 661