VARMVATTENBEHÅLLARE, koppar, 1900-tal.

2686216. VARMVATTENBEHÅLLARE, koppar, 1900-tal.

höjd 44 cm, längd 51 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 44 cm, längd 51 cm.

Antal besök: 293